טיפולי היפרתרמיה - צ'י - יה

טיפולי היפרתרמיה

טיפולי היפרתרמיה: היפרתרמיה או ביפנית אונטסו זה טיפול על ידי חימום הגוף. טיפול בחום קיים ברפואה הסינית והיפנית כבר יותר מ 2000 שנה. במזרח הרחוק מקובל לחמם את הגוף במרחצאות חמות, שכיבה על אבנים חמות, ושריפת צמחים על העור (מוקסה). גם ברפואה המערבית מודעים לאפקט המרפא של חום. במחקרים רפואיים גילו שגידולים סרטניים התכווצו לאחר שהמטופל העלה חום בגלל מחלה וויראלית או זיהומית והם גילו שחום מעל 42 מעלות מכווץ גידולים. היום ישנם גם טיפולים קונבנציונאלים בעזרת חום. ד"ר טומקו מיטסואי היפנית המטפלת באקפנטורה ומוקסה במטופלי סרטן פיתחה מכשיר חימום מיוחד העובד על תכנולוגיית קרינה אינפרא אדומה רחוקה הנקרא אונטסו זה הוא טיפול בחום החודר 30 ס"מ לגוף המטופל ומסוגל לפרג גידולים לחזק את מערכת החיסון ולטפל בכאב ודלקת.
טיפולי האונטסו בקליניקה שלי משולבים בכמה תכנולוגיות לחימום: מזרון קרסטלים אינפרא אדום, מנורה מינראלית מחממת, מכשיר אונטסו לחימום נקודתי אינפרא אדום רחוק, טיפול מוקסה מסורתי (צמח הלאנה או מקל במבוק הנשרף בסיגר או מעל המחטים.
מזרון אונטסו (תרמי) מיוחד למיטת הטיפולים שמתחמם עד 70 מעלות בקרינה אינפרא אדומה רחוקה החודרת עמוק אל תוך הרכמות של הגוף, מרפה שרירים, מטפל בדלקות וכאב, מחזק את מערכת החיסון ותומך במחלות אוטואימיוניות, במטופלי סרטן ומטופלי כימו .
המזרון עשוי מאבני קריסטלים (אמטיסט וג'ייד) כך שהמטופלות שוכבות על אבני מרפא מחוממות לטיפול סיסטמי בכל הגוף.
מכשיר אונטסו לחימום ממוקד עד 70 מעלות באינפרא אדום רחוק שאותו אפשר להניח ישירות על אזורים ספציפים בגוף כמו גידולי שד, ציסטות,בלוטת התריס, דלקות מפרקים, כאבים מקומיים, ועוד.
– מנורת מינרלים TDP זאת מנורה אותה אני מניחה מעל אזורים ספציפים בגוף כמו הבטן, הגב, החזה והברכיים לפי הצורך לטיפול מקומי בכאב, בעיות פריון, כאבי מחזור, דלקות מפרקים, סינוניטיס ושיעול ועוד. את החום מקבלים דרך פלטת מינראלים שאשר יוצר חום מרפא .
את טיפולי האונטסו אני תמיד משלבת עם דיקור:
המטופל/ת שוכב/ת על המזרון המחומם עם מחטי דיקור בנקודות שמותאמות אישית לפי האיבחון ועם המכשיר אונטסו הממוקד אני עוברת ממש על האזורים הפגועים.
   

הרשמי לניוזלטר שלי!

מוזמנות ליצור איתי קשר בכל שאלה ועניין
בטלפון, במייל או דרך הטופס בדף של צרו קשר.

טלפון

054-2280835

כתובת

סמטת האלה 15 פרדס חנה